Aktuality

Emaily s dotazy atd. budou vypořádány až po vyřízení objednávek... V prví řadě se řeší vyřizování objednávek, nákup zboží a vše co je třeba k plynulému zachování funkčnosti obchodu. Vzhledem k množství objednávek nelze řešit nic jiného než obchod. Skladové zboží je vyřizováno hned, další jak to bude možné. Za zboží, které nebude dostupné (vůbec nebo za dlouho) jsou peníze zpětně vráceny na účet odesílatele (ihned) se zprávou pro příjemce oč se jedná bez dalších omluvných emailů. 

Drahé kovy jsou více méně u výrobců vyprodané a vše je v před objednávkách. Doporučujeme nakupovat skladové zboží. Rychlé telefonáty kdy co a jak jsou vítány. Doručovací doba u neskladového zboží se může v průběhu času výrazně prodlužovat (jsme na začátku vysoké poptávky). Závazky budou na 100% vyřízeny. Lze očekávat, že čekací doby budou v rámci týdnů až měsíců.

Všechny nevyřízené objednávky, které nejsou z pohledu kupujících dlouhodobě realizovány, budou stornovány, především platba hotově - osobní převzetí. Bez peněz nelze nakupovat, fixovat ceny atd...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení