Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Běžná otevírací doba: Pondělí: 8:30 - 16:00 Úterý: 9:00 -17:00 Středa: 8:30 - 16:00 Čtvrtek: 9:00 - 15:00 Pátek: zavřeno
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
776655137
info@investicni-zlato-praha.cz
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
USD
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Akce
Novinky
2026
Zlato
Investiční zlaté mince
zlaté mince 1 oz
,
zlaté mince 1/10 oz
,
zlaté mince 1/4 oz
,
zlaté mince 1/2 oz
,
zlaté mince 1/20 oz
,
Zlaté mince 0,5g
,
zlaté mince 25x1g
,
Zlaté mince 2oz (62,2g)
,
zlaté mince 10oz (311g)
Investiční zlaté slitky
zlaté slitky 1oz (31,10g)
,
zlaté slitky 0,5g (0,016oz)
,
zlaté slitky 1g (0,032oz)
,
zlaté slitky 2g (0,064oz)
,
zlaté slitky 2,5g (0,08oz)
,
zlaté slitky 5g (0,16oz)
,
zlaté slitky 10g (0,32oz)
,
zlaté slitky 20g (0,64oz)
,
zlaté slitky 25g (0,8oz)
,
zlaté slitky 50g (1,61oz)
,
zlaté slitky 100g (3,22oz)
,
zlaté slitky 250g (8,04oz)
,
zlaté slitky 500g (16,08oz)
,
zlaté slitky 1000g (32,15oz)
Mince Rakousko Uhersko
zlatá mince 100 Koruna 1915
,
zlatá mince 1 Dukát 1915
,
zlatá mince 4 Dukát 1915
,
zlatá mince 10 Koruna 1912
,
zlatá mince 20 Koruna 1915
,
zlatá mince 4 Zlatník 1892
,
zlatá mince 8 Zlatník 1892
,
zlatá mince Babenberger
,
zlatá mince 100 Koruna 1908 KB
Sovereign
Výkup investičního zlata
Stříbro
Investiční stříbrné mince
stříbrné mince 1oz (31,10g)
,
mince v tubách (od 20oz 622g)
,
Masterbox 500ks. (15,55kg)
,
stříbrné mince 1/10oz (3,11g)
,
stříbrné mince 1/4 oz (7,78g)
,
stříbrné mince 1/2 oz (15,56g)
,
stříbrné mince 2oz (62,22g)
,
stříbrné mince 5oz (155,6g)
,
stříbrné mince 10oz (311,1g)
,
stříbrné mince 1000g (32,15oz)
,
stříbrné mince 5000g (160,75oz)
,
Proof-Like
Investiční stříbrné slitky
stříbrné slitky 1oz (31,10g)
,
stříbrné slitky 100g (3,22oz)
,
stříbrné slitky 250g (8,04oz)
,
stříbrné slitky 311g (10 oz)
,
stříbrné slitky 500g (16,08oz)
,
stříbrné slitky 1000g (32,15oz)
,
stříbrné slitky 3110g (100oz)
,
stříbrné slitky 5000g (160,75oz)
,
stříbrné slitky 15000g (482,25oz)
Výkup investičního stříbra
Platina
Platinové mince
Platinové slitky
Výkup investiční platiny
Palladium
Palladiové mince
Palladiové slitky
Výkup investičního palladia
Sběratelské potřeby
Tipy na dárek
Kapsle na mince a stojánky
Plastové kapsičky
Tuby, obaly
Masterbox
Etuje na mince a slitky
Kazety na mince a slitky
Váhy, lupy, šuplery...
Výkup
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Aktuality
Vývoj cen zlata, stříbra, platiny a palladia v srpnu 2026
Vývoj cen drahých kovů během července 2026
Doporučení k nákupu drahých kovů
6. a 7.5.2026 bude prodejna uzavřena
Dostupnost materiálu
Dostupnost materiálu
Fyzické stříbro
Přání 2026
Od 24.12. do 4.1.2026 je prodejna uzavřena!!!
Americký shutdown spěje ke konci
Nedostatek materiálu
Změna daňového režimu Ag, Pt
Upozornění
Aktuální doporučení k nákupu
Upozornění na delší dodací dobu u investičního zlata
Novinky, ceny drahých kovů
Vhodný čas k nákupu drahých kovů
Pressburg mint
Výdejní boxy
Ceny drahých kovů - kdy objednat?
Nakupujte mince - darujte mince
Puncovní úřad
Kdy je správný čas nakupovat?
Hmotnost 1 oz - jak je to s mírou přesnosti
Kontakt
Značky
American Eagle a Buffalo
Argor Heraeus
Australský Klokan
Britannia
Britské Mýty a Legendy
Britské Tudor (Queen) Beasts
Brumby Horse
Bulmint
C.Hafner
Carpathian Mint
Česká mincovna
Čínská Panda a Čínský Drak
Čínské znamení - Perth Mint
Další
DC Comics
East India Company
Egyptian Gods
Egyptian Relic Series
Emu
Fiji
Germania Mint
GIANTS of the ICE AGE
Heimerle & Meule
Heraeus
Chinese Myths & Legends
Icon of Inspiration
Kingdom of Bhutan
Koala
Kookaburra
Krugerrand
LEUCHTTURM
Libertad, Peso
Lindner
Looney Tunes
Maple Leaf
Marvel
Mince Rakousko - Uhersko
Munze Osterreich
Nadir
Next Generation
Nikola Tesla
Noemova Archa - Geiger
Pamp
Perth Mint - další
Prehistoric Life
Pressburg Mint - Slovenská mincovňa
Quokka
Rectangular Dragon
Royal Australian Mint - RAM
Rwanda
Scottsdale Mint
Simpson
Somálský Slon a Leopard
StoneX
Swan
Umicore
Valcambi
Wedge Tailed Eagle
Wiener Philharmoniker
Wombat
World’s Wildlife Kongo
Měna
(CZK)
CZK
EUR
USD
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Valcambi
Valcambi
Webová stránka značky:
Valcambi
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
23
položek celkem
Výpis produktů
Palladiový slitek Valcambi 1 oz
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 až 2 týdny
28 142 Kč bez DPH
34 052 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 094,81 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4780
Palladiový slitek Valcambi 100g
Momentálně nedostupné
95 479 Kč bez DPH
115 529 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 155,29 Kč / 1 g
Detail
DPH 21%
4781
Platinový slitek Valcambi 1 oz
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 až 2 týdny
40 350 Kč bez DPH
48 824 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 569,75 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4782
Platinový slitek Valcambi 100g
1 až 2 týdny
126 035 Kč bez DPH
152 502 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 525,02 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4783
Platinový slitek Valcambi 10g
1 až 2 týdny
13 109 Kč bez DPH
15 862 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 586,20 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4785
Platinový slitek Valcambi 2,5g
Skladem v prodejně
3 653 Kč bez DPH
4 420 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 768 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4801
Platinový slitek Valcambi 5g
1 až 2 týdny
6 791 Kč bez DPH
8 217 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 643,40 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4800
Stříbrný slitek Valcambi 1000g
Skladem v prodejně
46 026 Kč bez DPH
55 691 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,69 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4537
Stříbrný slitek Valcambi 100x1g $1 CombiBar®
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v prodejně
6 023 Kč bez DPH
7 288 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,88 Kč / 1 g
Do košíku
DPH 21%
4784
Novinka
Zlatý slitek Valcambi 0,5g
Skladem v prodejně
1 886 Kč bez DPH
1 886 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 886 Kč / 1 g
Do košíku
4560
Akce
Zlatý slitek Valcambi 1 oz
Skladem v prodejně
91 532 Kč bez DPH
91 532 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 942,87 Kč / 1 g
Do košíku
3855
Zlatý slitek Valcambi 10 x 1/10 oz CombiBar®
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 až 2 týdny
94 355 Kč bez DPH
94 355 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 033,63 Kč / 1 g
Do košíku
422
Zlatý slitek Valcambi 100 x 1g CombiBar®
1 až 2 týdny
299 530 Kč bez DPH
299 530 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 995,30 Kč / 1 g
Do košíku
4440
Zlatý slitek Valcambi 100g
Skladem v prodejně
294 638 Kč bez DPH
294 638 Kč
/ ks
Do košíku
3859
Zlatý slitek Valcambi 10g
1 až 2 týdny
30 048 Kč bez DPH
30 048 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 004,80 Kč / 1 g
Do košíku
3857
Zlatý slitek Valcambi 1g
Skladem v prodejně
3 284 Kč bez DPH
3 284 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 284 Kč / 1 g
Do košíku
4437
Zlatý slitek Valcambi 2,5g
1 až 2 týdny
7 843 Kč bez DPH
7 843 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 137,20 Kč / 1 g
Do košíku
4438
Zlatý slitek Valcambi 20 x 1g CombiBar®
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 až 2 týdny
61 305 Kč bez DPH
61 305 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 065,25 Kč / 1 g
Do košíku
4346
Zlatý slitek Valcambi 20g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v prodejně
59 164 Kč bez DPH
59 164 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 958,20 Kč / 1 g
Do košíku
3856
Zlatý slitek Valcambi 50g
1 až 2 týdny
147 679 Kč bez DPH
147 679 Kč
/ ks
Do košíku
3860
Zlatý slitek Valcambi 50x1g CombiBar®
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v prodejně
150 067 Kč bez DPH
150 067 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 001,34 Kč / 1 g
Do košíku
1619
Zlatý slitek Valcambi 5g
Skladem v prodejně
15 211 Kč bez DPH
15 211 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 042,20 Kč / 1 g
Do košíku
3858
Zlatý slitek Valcambi 5x1g Hvězda
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v prodejně
17 125 Kč bez DPH
17 125 Kč
/ ks
Měrná cena:
3 425 Kč / 1 g
Do košíku
4222
Ovládací prvky výpisu
23
položek celkem